Farming Simulator

Farming Simulator 1.2

Symulator farmy na iPhone i iPad

Zalety

  • Duża ilość maszyn rolniczych
  • Szczegółowe odwzorowanie wiejskich realiów
  • Wciągająca rozgrywka strategiczna

Wady

  • Grafika nie powala

Dobry
7

Farming Simulator 2012 na iPhone i iPad to najnowsza część gry ze słynnej rolniczej serii. Jest ona znana także jako Symulator Farmy 2012 lub Landwirtschafts Simulator 2012. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by popracować w polu i przejechać się traktorem, teraz masz okazję!

Farming Simulator w wersji na system iOS jest uproszczoną wersją gry Farming Simulator na PC. Grafika na pewno nie jest tak świetna, jak na komputerze, ale i tak pozwala poczuć atmosferę wsi i prac polowych. Najważniejsze, że teraz możesz założyć i rozwijać swoje gospodarstwo grając na tablecie i telefonie - gdziekolwiek jesteś.

Jak nietrudno się domyślić, zadaniem gracza w Farming Simulator 2012 jest prowadzenie gospodarstwa. W tym celu musisz siać i zbierać plony, kupować nasiona, nawozić pola, no a przede wszystkim jeździć ciągnikami.

Farming Simulator 2012 pełen jest fascynujących maszyn, które możesz wypróbować. Do dyspozycji masz traktory, kombajny i wiele innych specjalistycznych pojazdów, których nazwy pozostają obce mieszkańcom dużych miast. Wszystkie maszyny są wzorowane na prawdziwych maszynach rolniczych.

W grze możesz niczym w realnym świecie poruszać się po okolicy, zwiedzać pobliskie miasto i jeździć drogami na oddalone pola. Oprócz tego zachowana jest sekwencja dni i nocy, co dodatkowo urealnia rozgrywkę i pozwala lepiej zsynchronizować się z rytmem natury.

Farming Simulator 2012 na iPhone i iPad to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników gier rolniczych. Jeśli jeszcze nie zasmakowałeś pracy w wirtualnym polu w wersji 2012, to koniecznie musisz spróbować.

Farming Simulator

Download

Farming Simulator 1.2

Opinie użytkowników o Farming Simulator